Çin Rusya Amerika Birleşik Devletleri İngiltere İsrail Filistin Venezuela İran Suriye Ermenistan Azerbeycan Japonya Almanya TürkiyeFransa Avrupa Birliği Avustralya Kırgızistan Irak KKTC Kıbrıs Rum Yönetimi Yunanistan Malezya Suudi Arabistan Kore  Demokratik Halk Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti Libya Mısır
Müzik, insanları aynı çatı altında birleştiren evrensel bir dildir.

Bu site, Fransız sanatçı Nathalie Cardone′nin resmi irtibat sayfasıdır.
» Nathalie Cardone
Nathalie Cardone

29 Mart 1967′de doğdu. Pyrénées-Atlantiques / Pau şehrinden gelen bir Fransız oyuncu ve şarkıcıdır. .

Nathalie Cardone, Fransız sinemasıyla ilk kez Gérard Depardieu ve Catherine Deneuve ile birlikte rol aldığı "Drôle d′endroit pour une rencontre" filmiyle tanıştıi. Bu ilk oyunculuğu Ona ,1989 yılında, "En Çok Gelecek Vaat Eden Oyuncu" kategorisinde Özel Sezar Ödülü adaylığını kazandırdı. Sinema kariyeri, La Petite Voleuse filminde ufak bir rol almasıyla başladı ve Küçük Hırsız, Tepelerin Kızı gibi filmlerle devam etti.

Nathalie Cardone; "Populaire", "Mon Ange," ve en çok da Arjantinli Devrimci Chi Guevara onuruna seslendirdiği "Hasta Siempre Che Guevara" gibi şarkıları içeren single′lar yaptı.

Film ve şarkı albümleri dışında; Nathalie Cardone aynı zamanda dünyada barış için bir kültür elçisidir. Bu kapsamda Nathalie Cardone, "New Generation Live Performance" adlı şarkısını dünya barışı için 2012 yılında seslendirdi.
English Français
 
» Mesajlar
Önerileriniz
Her türlü teklif, öneri ve eleştirilerinizi duymaktan mutlu olacağız. Lütfen, her konuda bize yazmaktan çekinmeyiniz. İlginize teşekkür eder, saygılar sunarız.
Anasayfa Duyurular Nathalie CARDONE İletişim
Proje Hazırlayıcısı ve Koordinatörü Kemal Bakır

Tüm hakları Saklıdır.
© 2010 - www.nathaliecardone.info
Tasarım & Programlama mobeweb